Taşıma & Seyahat

Taşıma & Seyahat

    Kaliteli, en az 7 kg. taşıma kapasiteli taşıma sepetleri, çantaları ve seyahat ürünleri bu kategoride listelenmektedir. Vereceğiniz siparişler aynı gün ücretsiz kargo ile adresinize yönlendirilir. Stokta olmayan ürünler listelenmez ve talep ettiğiniz ürün için günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Firma depolarımıza 600 km.'ye kadar olan mesafelere ertesi gün, 600 km.'den fazla mesafelere en fazla iki günde teslimat yapılır. 

    Beğenmediğiniz, evcilinize uygun olmadığını düşündüğünüz herhangi bir ürünü iade yada iptal formu gibi formalitelerle uğraşmadan tek tıklamayla koşulsuz iade edebilir, ödediğiniz tutarın aynı gün hesabınıza veya kartınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. 

    Bu kategori içerisinden vereceğiniz her bir ürün siparişi için sizin adınıza mama kumbaramıza 1kg. mama atıyoruz. Patick.net’ten sipariş vererek orijinal ürünleri %50 indirimli satın alır ve her bir siparişiniz için Patick Sokak Hayvanları Kampanyası'na destek olabilirsiniz . Kumbarada biriken mamaları belli bir miktara ulaştığında resmi derneklere imza karşılığı teslim ediyoruz. Mama bağışı, aksini belirtmediğiniz sürece sosyal medya hesaplarımızda ve Patick.net'te adınızla duyurulmakta, bağış belgeleri ve besleme faaliyetlerinin görselleri söz konusu platformlarda paylaşılmaktadır.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. 

Patick Proje Ekibi


Bronza Happy Travel Araç Koltuk Koruma

Bronza Happy Travel Araç Koltuk Koruma

Aracınız için tasarlanmış birinci sınıf su geçirmez kumaştan üretilmiştir. 30 derecede yıkanabilir. ..

68,00 TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)